Oylama

Kurtarma Planını Kabul etmeye

SCRANTON, Pa. — “Umutsuzca ihtiyacımız olan şey bize bu bölgenin ileri taşımak için bir fırsat verir çünkü sormak, kurtarma planı iletin için gidiyorum, ve o,” Scranton Öğretmenler Birliği Başkanı Biberiye Boland söyledi.

Sekiz okul müdürleri telefonla katılmalarını ve daha önce ayakta, Scranton topluluğun üyeleri ilçe kurtarma planı üzerinde barış onların söylemek için son şansın.

Bazı plana karşıydı.

“Akademik performansı hakkında yeterince konuştuk, bunun yerine sadece dengeli numaraları yapma değil,” Scranton Joan Hodowanitz dedi.

Diğerleri, mali sıkıntıdan kurtulmak için tek umut olarak plan süre destek.

“Ben bakıyorum yol Titanik olmamız. Buzdağı var. Bu plan buzdağı geçmiş bize steers. En iyi plan değil mi? Belki değil, belki değiştirilebilir ve değiştirilecektir. Ama elimizdeki tek plan bu, kimsenin farklı bir tane ile geldi,” Scranton okul Yönetim Kurulu aday Ro Hume ” dedi.

Oylamaya gelince, Yönetim Kurulu üyeleri Bob Lesh ve Greg Popil hiçbir topluluğu, eli kolu bağlı, ilçenin bıraktı diyerek Popil ile oy kullandı.

“Kurtarma planı daha yüksek bir oranda Scranton, Scranton şehir sakinlerinin şehir vergisi istiyor. Ve ben buna tahammül edemem” dedi Popil.

Şef kurtarma görevlisi Doktor Candis finansal aracılık iletmek için önümüzdeki aylarda eylem planı koyarak bakıyor 16 Newswatch söyledi.

“Çok memnun oldum. Çok çalıştık, birlikte çok toplumla birlikte çalıştık, ve en azından ileri bir adım, ileriye doğru bir yol var çok memnunum. Üzerinden yürüyebileceğimiz bir beş yıllık plan,” finansal aracılık ” dedi.

Author: Hot reporter