Doktor düğünde çok karanlık olmak için kadın vuruldu, mahkeme

duyar

West Rand bir tıp doktoru mahkemede dün çok karanlık oldu “”çünkü iddia edilen bir düğünde karında bir kadını vurduktan sonra ortaya çıktı.

Olay iddialara göre Mayıs ayında Boksburg oldu, doktor meslektaşları ve arkadaşları bir düğün sırasında.

Bu Kagiso tabanlı pratisyen Dr. Sabelo Mhlomi, dün Ekurhuleni içinde Vosloorus Sulh Hukuk mahkemesinde cinayete teşebbüs suçlamasıyla kısa bir süre ortaya çıktı. İddiaya göre çok karanlık olma onu suçluyor sonra Keneilwe Mofokeng bir el ateş etti.

Olay gerçekleştiğinde de düğünde olan kurbanın babası, Papaz Tom Mofokeng, hala kızını Misafirlerin önünde vurdu, 12 yaşındaki oğlunun da dahil olduğu şok olduklarını söyledi.

Düğün, ters evini katılıyor Cumartesi, ailesi ve diğer misafirler ve komşular, doktor, iddiaya göre, kızını, 32, onu yemek için sorulduğunda servis edilmeyi bekliyor olduğunu söyledi.

“Ayrıca hizmet bekleyen bir misafir olduğunu söylediğinde, saygısız ve karanlık dedi ve çok siyah’ olan insanları sevmiyorum. Temel olarak, içinde yaşadığımız zamanlarda, demek istedi ‘sarı kemik ” değil,” Mofokeng dedi.

Mhlomi patlama sözde aşağılayıcı söyledi ve özür diledi kim yaşlılar tarafından azarladı olduğunu söyledi.

Mofokeng buna rağmen, doktor kızı sevme onun için çok karanlık olmak hakkında söylenmeye devam etti ” dedi.

Kayan çıkıp onun için bekledi ve önceki sözleri tekrarladı. Bu kez silahını çekti ve kızım ateş açıldı. Karnından vurulmuş ve olay güvenlik kamerasına yakalandı” dedi.

Kızını haftada bir gelmen daha geçirdim nerede hastaneye sevk ederken Mofokeng göre, doktor olaydan sonra ortadan kayboldu. Ertesi gün doktor şikayetçi olmayan aile için para teklif etti dedi.

“Onun eylemleri için gerçekten üzgün değildi. Bunun yerine içtenlikle özür dileme ve parasını herhangi bir durumun onu alacak inandığını gösterir ne yaptığını neden yaptığını açıklamak için bize para teklif etti aslında,” Mofokeng dedi.

Mhlomi dün mahkemede ortaya çıktı ve konu ertelendi medyaya konuşmak için izin verilmedi olarak ismini vermek istemeyen Dawn Park polis karakolu, polis doğruladı.

“Cinayete teşebbüs vakası olup konu iade edilmiştir. Geri mahkemede o zaman söyleyemem,” dedi kaptan.

siphom@citizen.co.za

Daha fazla haber yol, indirme Vatandaş uygulaması için iOS ve Android.

Sabelo Mhlomi Dr tabanlı

Author: Hot reporter