İki atış babası ve öldürdü; şüpheli Göle atladıktan sonra

Michigan tutuklandı

DALTON TOWNSHİP, Mich. – Lake Michigan Perşembe günü çekti adam Açık Cinayet suçlamasıyla tutuluyor.

Ryan Berry hapiste ve Twin Lake, Michigan önceki Perşembe iki çocuk babası öldürdüğünden şüphelenilen adamın yakınları 17 FOX söyle. Lake Michigan Ottawa County Deniz devriye ve ABD Sahil Güvenlik Botu tarafından yakalandı. Grand Haven State Park kapalı kendini öldürmekle tehdit etti gibi Berry 40 dakika bildiriliyor sonuç yok oldu.

Evan Yonker

Yetkililer, Evan Yonker ölü Dalton Township bir kurşun yarası yüzünden bulunduktan sonra Berry arıyorlardı. 9:00’da, Yonker komşusu diyor duydun Yonker aşağı sokak ve hızlı bir şekilde açmak içine onun yolda. Yonker kız arkadaşı ve Berry, eski sevgilisi, içinde kaldı.

Yonker ev içinde duvarda asılı olan kendi silahı ile öldürülmüş Yonker tarafları karısı 17 FOX söyler. Berry daha sonra Grand Haven için Yonker kız arkadaşı aldı, elbiselerini soyunarak ve Michigan Gölü içine atlama önce.

Günün olayları sırasında bazı noktada, Berry Facebook sayfasında şunları yazdı:

Sevdiğim ve beni seven herkes için, bu duruma geldiğimiz için üzgünüm. Her zaman ama bu & * # % @ iyi bir insan olmaya çalıştım. yaşam bana iyi geldi. Gün bir konuda, hiçbir nedenle çöpe içinde hayatımdaki en önemli kişiyi kaybettim. Güle güle

Yonker komşular, Sharon Yonca ve Connie Baxter artık asla kendi son sözlerini paylaşmak için bir şans olduğunu söylüyorlar Evan için ‘güle güle’ diyor.

“Harika, inanılmaz bir adam, ve özellikle büyük bir babaydı. Sana her konuda yardım ederdi. Seni geri çekmiş gömlek verirdi.”

Yonker iki genç kızı geride bırakıyor. Sadece bir hafta için Berry eski sevgiliyle çıkmaya olmuştu, ama birbirimizi lisede biliyorlardı. Ayrıca polis tarafından sorgulanmak üzere gözaltına alındı.

Berry Cuma günü Açık Cinayet suçlamasıyla hakim karşısına çıkarılması bekleniyor.

Author: Hot reporter