Mitten Biracılık Şirketi

öğrenci öğle yemeği borçlarını öder

GRAND RAPİDS, Mich. — Mitten Bira Şirketi $2,700 ayarlamak için Suttons Bay Okul Bölgesi için tüm öğrenci öğle yemeği borcunu ödedi.

“Topluluk vererek açtığımızdan beri Grand Rapids burada Mitten Bira büyük bir parçası olmuştur,” eş sahibi Chris Andrus 17 FOX söyledi.

Suttons Bay Mitten Bira West Michigan köklerinden gitmesine daha çok var. Birkaç yıl önce Saugatuck ve Newport diğer yerleri açtılar, ama geri iş yaptıkları tüm toplumlar için vermeyi taahhüt etmişlerdir.

Eş sahibi Chris Andrus alanı oldukça zengin olduğu için Newport toplumda vermek için bir yol bulmak zor oldu, diyor. Ama bir kez dolduracak bir ihtiyaç buldular, bu şansı kaçırmak istemediler.

“Herhangi bir topluluk içinde bulursun, gerek yok,” Andrus dedi.

Yakında, birçok okul, sıfır okul öğle yemeği borç olabilir. Eğer isterlerse, okula uygun okul bölgesi, yoksulluk seviyelerine göre, ücretsiz kahvaltı ve öğle yemeği almak için Topluluk Uygunluk Sağlanması veya CEP adlı USDA ile yeni bir program sağlar.

Birçok Batı Michigan okul bölgesi avantaj programı, Grand Rapids devlet Okulları, devlet Okulları Kalamazoo ve Battle Creek devlet Okulları da dahil olmak üzere alıyor.

Bir aranabilir listesini katılımcı okulların mevcut Burada.

Örnek Hane için burada bulunan CEP Katılan Okul Bölgeleri için Mektup.

Author: Hot reporter