İlköğretim okulunda kalıp Sorunu

ORWİGSBURG, Pa. Schuylkill County burada — Blue Mountain West İlkokul kalıp ile ilgili bir sorun var. Konu sabit, anaokulundan ikinci sınıfa edilirken Schuylkill Haven ve üçüncü sınıf öğrencileri, şu anda boş Saint Ambrose okula İlköğretim Cressona gönderilecektir. Öğrenci Batı ve Cressona için ne zaman başlayacak hala havada kalmıştır.

Ebeveynler bu okul Yönetim Kurulu toplantısı için Orwigsburg Blue Mountain Orta Okulda konferans salonu dolu.

Anne Blue Mountain İlköğretim Batısında kalıp resimler gösterildi. 300 öğrenci İlköğretim okuluna gidiyor, ve şimdi Cressona ve Saint Ambrose okula şimdilik yaptığım gibi masalarını olacaklar. Anne geri Batı ve Cressona için itildi Okulun ilk günü hayal kırıklığına uğramış, henüz kesin bir ilk gün var.

“İnsanlar bir sürü Çocuk Bakımı sorunları var biliyorum Ve o gün okula bağlı olduğumuzu,” Pottsville Melissa Harttman dedi.

Başkomiser boru patlaması ve püskürtülen su her zaman Blue Mountain Elementary West burada kalıp sorunu Mart ayında başladı diyor. Müteahhitler Temmuz ayında bina müthiş başladı ve başlangıçta orada olduğunu anladılar daha fazla sorun bulunamadı.

“O zaman dış duvarlar bazı küf ve su hasar bulduk ve böylece bir kez, çevrilmemiş hiçbir taş bıraktı biz yapmaya başladık. Hadi her duvar kontrol ediyoruz emin olun,” Blue Mountain School District David Helsel superintendent dedi.dedim

İdare binası için güvenlidir kalıp olmasına rağmen hava kalitesi testleri temizleme başladığından beri yapıldığını söylüyor. Daha çok halı, tavan döşemesi ve kontrplak değiştirilmelidir. Müfettiş blue mountain elementary Batı başka bir dört ay için yeniden değil muhtemel olduğunu söylüyor.

İdare bölgesi veliler okul Batı ve Cressona için önümüzdeki birkaç gün içinde başlayacağı konusunda kesin bir tarih verecek, ama büyük olasılıkla bir hafta sonra İş gününden sonra söyledi.

40.654813 -76.100771

Author: Hot reporter